Ana Sayfa GÜZELLİK + BAKIM 2021 Nail Art Trendleri

2021 Nail Art Trendleri

yazan Hypnoskop

Evde kendi kendinize de uygulayabileceğiniz 2021 yılının yükselen nail art trendleriyle karşınızdayız. Minimal desenlerin ve uzun süre kullanabileceğiniz modellerin önce çıktığı bu senenin kilit noktası, manikürcünüze uğramadan da tırnaklarınızı cezbedici hale getirecek tasarımlar! Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz eğlenceli ve şık, trend nail art modellerini sizin için derledik 😊

Negative Space

Uzun süre kullanabileceğiniz özellikle de yoğun çalışan kadınların tercih edebileceği minimalist bir nail art akımıyla karşınızdayız: Negative Space. Zahmetsizce kavuşabileceğiniz bu görünüm için yapmanız gereken tek şey; tırnaklarınızın bir kısmına oje uygulayıp geri kalanını boş bırakmak! Tırnak bantları da kullanarak farklı renklerdeki ojelerle tırnak uçlarınızda şeritler yaratıp, tırnak köklerinizi boş bırakabilirsiniz. Böylece arzu ettiğiniz eforsuz şıklığa ulaşabilirsiniz. İlham alabileceğiniz birkaç negative space nail art modeli :

Minimal Tasarımlar

Negative space nail art görünümünüzün üstüne ekleyebileceğiniz minimal geometrik tasarımlarla hem profesyonel hem eğlenceli tırnaklara kavuşabilirsiniz. İster tırnak noktalama kalemleri kullanarak ister kolayca ojenizin üzerine yapıştırabileceğiniz stickerlarla bu yılın trend görünümlerinden birine kavuşabilirsiniz. İşte kolaylıkla uygulayabileceğiniz minimal tasarımlar içeren nail art modelleri :

Kişisel İfadeler

Jel ojenizin üzerine kaligrafi fırçanızla yazacağınız kişisel ifadeler de bu senenin en iddialı trendlerinden biri. Eğer kaligrafi fırçası kullanırken elleriniz titriyorsa takma tırnakların üzerine çizimlerinizi yapıp, yazım tarzınızı ustalaştırdıktan sonra kendi tırnaklarınızda aynı tekniği uygulayabilirsiniz. Güzel bir elyazısı ve emek isteyen bu trend için ilham alabileceğiniz birkaç tasarım:

Ojelerinizi Maskenizle Eşleştirin

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2021 senesinde de maskeler hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmaya devam edecek. Sizde maskenizle ojelerinizi eşleştirerek bu yükselen trendi uygulayabilirsiniz. Rengarenk maskelerinizi kolayca yapabileceğiniz gradyan (ombre) tırnak tasarımlarıyla eşleştirebilirsiniz. Siyah yıldızlı maskeniz mi var, siyah ojelerinizin üzerine kaligrafi fırçanızla yıldızlar çizebilir ya da yıldızlı stickerlarla tırnaklarınızı süsleyebilirsiniz. Rujumuza uygun seçtiğimiz ojelerin yerini maske modellerine uygun seçilen nail art tasarımlarına bırakması, yaratıcılığımızla kendimizi ifade etmeye her koşulda devam edeceğimizin altını çiziyor. 😊  Bayıldığımız bu trendin en başarılı örneklerinden bazıları:

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Hypnoskop - En iyiyi yaşamaya başlayın

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et

error: İçerik korunmaktadır !!