Ana Sayfa GÜZELLİK + BAKIM 2021’in En Yeni Makyaj Trendleri Neler?

2021’in En Yeni Makyaj Trendleri Neler?

yazan Hypnoskop

Maske takmanın zorunlu ve akıllıca olduğu şu günlerde, makyaj trendlerinin neden gözlere odaklandığına şaşırmıyoruz. 2021 senesi cesur eyelinerların, renkli kirpiklerin ve insanların gözlerinize kitlenmelerine neden olacak pastel tonlarındaki yaratıcı göz makyajlarının yılı olacak!

İlham almanız için bu yıl boyunca öne çıkacak beş makyaj trendini ele aldık 😊.

  • RENGARENK GRAFİK EYELINERLARLA BAKIŞLARINIZI GÜÇLENDİRİN

2020 senesinde olduğu gibi bu yılda renkli eyelinerların yılı olacak. Dudaklarımız maskelerin ardına gizlenmişken, gözlerimizi renkli eyelinerlarla ortaya çıkarmanın tam sırası! Siyah ve topraksı tonlardaki göz kalemlerinizle vedalaşıp, lacivertlere ve morlara merhaba deyin. Dramatik etkisini iyice arttırmak için eyeliner çizgilerinizi keskinleştirebilir, uzattıkça uzatabilirsiniz. Bu yıl minimal dokunuşlar cildimizde yerini bulurken, rengarenk grafik eyelinerlerla bakışlarınızı güçlendirin. Göz pınarlarınıza kullandığınız eyeliner renginin bir ton açığı göz alıcı bir pigmentle aydınlatmayı da unutmayın!

  • RENKLİ KİRPİKLERLE SIRADIŞI BAKIŞLAR

Biliyoruz maskara her şeyi değiştiriyor. Gözlerinizi açıp, bakışlarınızı daha etkileyici hale getiriyor. Peki ya yüzünüzün yarısı bir maskeyle kapalıyken, aşırı yoğun simsiyah kirpikler sizde de bir ağırlık hissi uyandırmıyor mu? Bakışlarınızı yoğunlaştırırken görünümünüzü sıra dışı kılacak, üstelik kirpiklerinizin hafifçe kaşlarınıza uzanmasını sağlayacak bu yılın maskara trendi: renkli rimeller! Görünüşünüzü daha da çarpıcı hale getirmek için nude tonlarda yaptığınız göz makyajınızla birlikte aşağıdaki gibi renkli bir rimel tercih edebilirsiniz:

  • LAVANTA RENGİ GÖZ KAPAKLARIYLA PASTEL RÜYALAR

Mor renginin farklı tonlarını dağıtarak yapacağız smokey göz makyajı, tüm bakışları size çevirecektir. Simler, pigmentler, hatta kirpiklerinizin kenarlarına ve göz kapaklarınızın üstüne yapıştırabileceğiniz kristal taşlar… Pastel rüyalarınızın vazgeçilmezi olacaklar! Yaratıcılığınızı konuşturup göz kapaklarınızı lavanta rengiyle canlandırmak için böyle bir mono far seçebilirsiniz:

  • PARLAK GÖZLER & PARLAK DUDAKLAR

Son yıllarda parlatıcılar yeniden dudaklarımızla kavuşmuştu, bu sene ise gözlerimizi de ele geçirmeye hazırlanıyorlar. Krem farlarla nude tonlarda yapacağınız göz makyajınızın üstüne sürebileceğiniz parlatıcıyla görünüşünüzü tamamlayabilirsiniz. Elbette bu ıslak görünüşü dudaklarınızda ve elmacık kemiklerinizde de sürdürerek enfes bir görünüm yakalayabilirsiniz. İşte göz kapaklarınızı parlatması için tercih edebileceğiniz bir ürün:

  • CİLDİNİZİ TOZPEMBE ALLIKLA UYANDIRIN

Bu yılın göze çarpan son trendi tozpembe ya da kavuniçi allığınızı yanaklarınızdan başlayıp elmacıklarınıza taşıyıp oradan da kaş altınıza kadar çıkardığınız, tüm yüzünüzü ısıtıp canlandıran bir görünüm. Hem günlük olarak kullanabileceğiniz hem zahmetsizce bakımlı ve şık görünmenizi sağlayacak mutlaka denemeniz gereken bir trend. Üstelik kullanacağınız allığı parlatıcınızla karıştırarak daha da etkileyici bir sonuç elde edebilirsiniz. İşte bu olağanüstü taze görünüşe kavuşmak için seçebileceğiniz ikonik bir ürün:

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Hypnoskop - En iyiyi yaşamaya başlayın

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et

error: İçerik korunmaktadır !!