Ana Sayfa STİL + YAŞAMASTROLOJİ Burçların Kendilerine Has Ayrılık Yönetimi

Burçların Kendilerine Has Ayrılık Yönetimi

yazan Hypnoskop

Klişe olduğunun farkındayız ama evet: ayrılık acısıyla baş etmek zor. Hepimizin kendine has ayrılık yönetimi metotları olsa da burçların yol ayrımlarına nasıl tepkiler verdiğini sizin için incelemek istedik. Kim bilir belki sizde burcunuz gibi hareket ettiğinizi fark edip gülümseyebilir ya da eski sevgilinizin burcunu okuyup, duygularını nasıl yönetmeye çalıştığını görüp, hayret edebilirsiniz. Biten aşkınızı geride bırakırken, Zodyak kuşağındaki yerinizin size neler söylediğini öğrenmek için okumaya devam edin 😊.

Koç

Zodyak’ın ilk burcu olmak kolay değil sevgili Koçlar. Çoğuna göre daha hızlı ayrılık acısını geride bıraksanız da her zaman son sözü söyleyen olmak isteyişiniz sizi yorabiliyor. Ama zaten yorucu olmaya başladığı için yolunuza tek devam etmek istememiş miydiniz? Bir sonraki maceranıza ayak uydurabilecek bir partner bulmanız dileğiyle, kıps!

Boğa

Değişikliklerden hazzetmediğinizi biliyoruz sevgiler Boğalar. Bu nedenle yeni bir sevgili bulmak isterseniz bu bir tık zaman alacak. Belki bu dönemi biraz ilişkilerde nasıl davrandığınız üzerine düşünerek geçirmek sizin için faydalı olabilir. Doğru kişiyi bulamadığınız için mi ayrıldınız? Yoksa hayatınızın aşkını elinizden mi kaçırdınız? Günü kurtarmayı bırakıp gerçek mutluluğu oluşturmak sizin elinizde!

İkizler

Arkadaşlarınız, ayrılık sonrası analizlerinizden bitap düşebilir. Haftalar boyunca Whatsapp grubunuzda eski sevgilinizin atmış olduğu mesajları tartışıp duracaksınız, biliyoruz. Yazılan her bir mesajı noktası virgülüne kadar analiz edecek, her bir ayrıntıyı masaya yatıracaksınız. Elbette bu sadece kalp ağrınızı iyileştirme yöntemlerinizden biri. Dostlarınız yanınızda…daha önemli ne olabilir ki?

Yengeç

Klasik su burcu olmanın yan etkilerinden biri de güzel Yengeçler, duygularınızın okyanusun gelgitleri gibi çalkantılı olması. Sizden beklenen günlerce yataktan çıkmayıp ağlamanız olabilir- ki evet itiraf edelim çarşaflarınızda sizin şeklinizde iz de çıkmış olabilir- yine de o ilk sancılı birkaç günden sonra yakın arkadaşlarınızla birlikte çılgınca dans edip kanayan yüreğinizi dans pistine gömeceksiniz. Yolunuza devam etmelisiniz, öyle değil mi? 😊

Aslan

Alışveriş yapmakta bir tür terapi sayılır, değil mi sevgili Aslanlar? Hatta ayrılık sonrası biraz fazla harcama yapabilirsiniz. Bu nedenle kredi kartı ekstrenizle barışın ve faturalarınızı elinizin altında bulundurun. Bütçenizi zora sokmadan önce kendinizi güzelce şımarttığınızdan da emin olun. Kalbinizi onarmak için kendinize, hak ettiğiniz ve uzun zamandır aklınızda olan armağanı alın. En büyük hayranınızdan – kendinizden- harika bir hediyeyi sonuna kadar hak ediyorsunuz. Giden gitmiştir, önünüze en şık halinizde bakacağınızdan eminiz!

Başak

Kalp kırıklığından kurtulmanın en harika yolu, ekstra kişisel bakım! Kendinize bir manikür-pedikür, masaj, Spa paketi armağan edebilir; meditasyona adım atıp eski sevgilinizden detoksla arınmaya çalışabilirsiniz. Zihninizi temizlemek için ne gerekiyorsa yapın sevgili Başaklar. Hazır buradayken Meditasyona Adım Atmak yazımıza göz gezdirebilir ya da kendinizi şımartmak için Sevgililer Gününde Önce Kendinizi Sevin! yazımızdaki önerilere bakabilirsiniz 😊.

Terazi

Doğruya doğru dosdoğru; çok hızlı ilerliyorsunuz. Bu nedenle kendinize gerçek bir kalp kırıklığı hissetmek için asla alan yaratmıyorsunuz. Muhtemelen çoktan başka bir aşka yelken açtınız! Yeni gözbebeğinize gerçekten ilgi duyduğunuzdan eminiz ama size Gilmore Girls’deki Pankek teorisini de hatırlatmak isteriz. Tıpkı efsane pankeklerden önce birkaç tanesinin yanacağı gibi, her büyük aşktan sonra da minik bir kaçamaklar gerekir. Kimin yanık pankek kimin leziz pankek olduğunu anlamak da size kalıyor sevgili Teraziler.

Akrep

Duygusal yoğunluğunuzu, yoğun bir terapi seansı ile ferahlatmak sizin elinizde sevgili Akrepler. İlişkinizin neden istediğiniz gibi gitmediğini anlamanıza yardımcı olacak ve size bundan sonra nasıl ilerleyebileceğiniz konusunda fikir vermesi için mutlaka terapistinize şans tanıyın. Yakında eski sevgilinizin daha iyi bir versiyonuyla çıkmaya başlayacağınıza eminiz! Üstelik bu sefer, geçmiş ilişkinizden öğrendiğiniz dersler sayesinde daha özenli ve daha da ateşli olacağınıza da eminiz, kıps!

Yay

Geçmişi zerre umursamadığınızı söylesek, yanlış etmiş olur muyuz? Yine de yeni bir maceraya atılmadan önce biraz kendinizle baş başa kalıp, hobilerinize odaklanabilirsiniz. Belki uzun zamandır çıkmak istediğiniz seyahat için doğru zaman budur. Hem kim bilir belki yolda aklınızı başınızdan alacak birileriyle tanışabilirsiniz. Yolunuz açık olsun Sevgili Yaylar, sizin gibi eğlenmesini, inanın başka hiç kimse bilmiyor!

Oğlak

Uzun bir ilişkiden sonra duygularınızı rafa kaldırıp, kırık kalbinizi görmezden gelip, işinize öncelik verebiliyorsunuz. Hatta öyle ki üç vakte kadar terfiiniz kesin! Yaralı yüreğinizi unutmak için bunca yoğun bir şekilde kariyerinize odaklandığınızı hatırlayıp, sizi üzen kişiye teşekkür edip, yolunuza devam edebilirsiniz. Ancak içinizden teşekkür edin olur mu? Eski defterleri yeniden açıp üzülmenize neden olacak şekilde mesaj falan atmayın. Size güveniyoruz sevgili Oğlaklar, şimdi telefonunuzu masaya bırakın lütfen 😊.

Kova

Sizin için bir ilişki bittiğinde, bitmiştir. Nokta.  Eski sevgilinizin telefon numarasını silip, sosyal medyadan ve hayatınızdan tamamen engelleyeceksinizdir. Onları bir daha düşünmenize zihniniz izin vermeyecektir. Zaten ne gerek var dimi canım, mazi adı üstünde mazidir. Sizin gibi her daim gelecekte yaşayan Kovaların geçmişle işi ne!

Balık

Bir aşk hikayesinin sonuna geldiğinizde mistikleşme eğilimindesiniz. Astrolojik haritanıza yeni bir perspektifle göz atabilir, bir gülümseme meditasyonu yapabilir, Balık Burcu ile Uyumlu Bitkiler yazımızdaki bitkilerle psişik yanınızı güçlendirebilirsiniz. Böylece geçmişi ardınızda bırakıp yeni aşklara kucak açabileceğiniz ruh durumuna erişebilirsiniz.

Balık Burcu Genel Özellikleri ve 2021 Yorumları yazımızı buradan okuyabilir, Koç burcu Genel Özellikleri ve 2021 Yorumlarına da buradan ulaşabilirsiniz. Merak etmeyin sevgili astroloji severler, doğum günü ayınız geldikçe Zodyak’ın tüm temsilcilerini sizlerle buluşturacağız.

Biten aşkınızın ardından nasıl bir eski sevgiliye dönüştüğünüzü merak ediyorsanız, Nasıl Bir Eski Sevgilisin? yazımıza şuradan ulaşabilirsiniz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Hypnoskop - En iyiyi yaşamaya başlayın

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et

error: İçerik korunmaktadır !!